Home
Rozważania na dzień 2017-04-06 Drucken E-Mail
6 avril
Czwartek, 6.04.


Odpowiedział Jezus: «Jeżeli Ja sam siebie otaczam chwałą, chwała moja jest niczym. Ale jest Ojciec mój, który Mnie chwałą otacza» (J 8, 54).

Powiedz sobie, że jeśli chcesz poznać swój postęp duchowy, to nie dlatego, żeby się nim cieszyć i się z niego chlubić, nie ze względu na siebie, ale ze względu na Boga, by Go uwielbiać i Jemu dziękować (Filotea 5, III).

Św. Franciszek Salezy zaprasza nas do praktykowania pokory. Sam Jezus przedkłada swego Ojca ponad siebie. Uczy nas, że aby kochać prawdziwie, trzeba złożyć z siebie ofiarę. Zaufajmy Jezusowi, który prowadzi nas do Ojca.

 

Zaproszenie

Gottesdienstordnung in der Kirche der Heimsuchung Maria
am Sonntag 
  • 7:30, 9, 10, 11, 12, 17
an Wochentagen
  • 7, 8, 17

Aus den Archiven

slajd15.jpg

Suche

Besuch

Wir haben 34 Gäste online
Seitenaufrufe : 917679
Die Taufe

Die Taufe in der Kirche der Schwestern der Heimsuchung Maria.

Wir bitten die Personen, die eine Taufe in der Ordenskirche planen, um einen direkten Kontakt mit der Kirchenkanzlei und Entnahme der Informationen der Anweisung: