Instrukcja dla chórów, zespołów wokalnych i innych zespołów muzycznych wykonujących koncerty ... Drukuj Email
Instrukcja dla chórów, zespołów wokalnych i innych zespołów muzycznych wykonujących koncerty i inne wydarzenia kulturalne w kościele Sióstr Wizytek pw. św. Józefa Oblubieńca Niepokalanej Bogurodzicy Maryi.


1. Przedstawiciele chórów, zespołów wokalnych lub innych zespołów muzycznych zgłaszają się do  ks. Rektora Aleksandra Seniuka drogą mailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. załączając:
• podanie z prośbą o możliwość wykonania koncertu (załącznik nr 1)
• program koncertu,
• notę o zespole i prowadzącym.
Równolegle, podanie z wyżej wymienionymi informacjami, należy przesłać do organisty kościoła p. Michała Markowskiego na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

2. Po otrzymaniu zgody ks. Rektora na wykonanie koncertu sprawę koncertu prowadzi organista, który zapewnia wsparcie organizacyjne (tel. 508 947 739).

3. Ogłoszenie o koncercie zostanie przygotowane przez ks. Rektora.
Koncert będzie zapowiedziany przynajmniej z tygodniowym wyprzedzeniem podczas niedzielnych mszy świętych.

4. Możliwe jest promowanie koncertu przez umieszczenie plakatu na tablicach wmurowanych w fasadę kościoła. Plakat należy przynieść do zakrystii przynajmniej 10 dni przed koncertem.

5. Prosimy o pisemne podziękowanie siostrom za możliwość wykonania koncertu w tym miejscu, co będzie wsparciem przy wystąpieniu o dotacje na remonty i konserwacje, a złożone w archiwum będzie dokumentowało historię kościoła e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (wzór: załącznik nr 2).
Dziękujemy za współpracę i życzymy pięknych koncertów
w kościele Sióstr Wizytek w Warszawie!
ks. Aleksander Seniuk
R e k t o r

docxZałącznik nr 1>>
odtZałącznik nr 2>>
 

Z archiwum

slajd24.jpg
Stałe Msze św. w kościele Wizytek
w niedzielę
  • 7:30, 9, 10, 11, 12, 17
w dni powszednie
  • 7:30, 8:30, 17

Szukaj

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
Odsłon : 712567